→ בחזרה לקטלוג
Portfolio
בוטונרים – סיכות דש לגבר

הבוטיינר הוא פרח המוצמד לדש הבגד של הגברים וזהו תכשיט פרחים המותאם לגברים.

חברתנו קורסאז' מפעילה עמדת תכשיטי פרחים באירועים, המעניקה לכל האורחים והאורחות הבאים לאירוע, מגוון של תכשיטים העשויים מפרחים אמיתיים, בכל מיני צבעים, סוגים וסגנונות, המותאמים באופן אישי לכל אחד ואחת ומוסיפים הרבה חן ויופי לאירוע כולו.tel

האורחים, הגברים, גם הם זוכים אצלנו לפינוק, בצורת תכשיט פרחים לבגד – הבוטיינר  שזהו פרח המוצמד לדש חליפת הגברים. הבוטיינר זהו תכשיט קלאסי ואלגנטי שמאוד מקובל באירועים יוקרתיים וניתן לראות אותו בכל סרט חתונה אירופאי או אמריקאי. הרעיון, הוא להוסיף טאצ' של צבע לחליפה ולהפוך את המראה הכולל, ליותר מרשים ומפואר.

הבוטיינר מתאים לכל הגילאים, ובעמדה הפרחים שלנו, נשזור את הבוטיינר לכל אחד, בהתאמה אישית, לפי הצבע האהוב, סוג הפרח המועדף וצבע החליפה, בתשומת לב, חיוך ואהבה.

הבוטיינר זהו תכשיט המורכב משילוב של פרח מרכזי ותוספת של עלים מיוחדים, הוא מגיע בשלל צבעים ומקנה אווירה קלאסית ותחושה מיוחדת.

בחתונה, אין כמו בוטיינר המוצמד לדש החליפה של החתן ואשר תואם באופן מושלם לזר של הכלה. זה יוצר מראה אחיד, אלגנטי ויוצא דופן שמשדרג את המראה הכולל, באופן מעניין ומרשים ביותר. במידה וישנם שושבינים המלווים את החתן הכלה, ניתן להכין עבורם בוטונריים תואמים, או בשילובים שונים, הכל בהתאם להעדפה האישית של כל אחד.

עוד רעיון נחמד – אם מגיעים עם בת הזוג לאירוע, אנחנו נכין בעמדת הפרחים, תכשיטי פרחים תואמים, לגבר בוטיינר ולאישה קשת מפרחים, סיכת ראש או כל תכשיט אחר שימצא חן בעיניה וכך יוצרים מראה אחיד ומשגע.

יש לכם אירוע בקרוב?

מחפשים אטרקציה לאורחים שלא רואים בכל אירוע?

עמדת תכשיטי הפרחים של קורסאז' זהו הטרנד החדש והמוביל ביותר בתחום האטרקציות לאירועים. העמדה פעילה לכל אורך קבלת הפרחים והאורחים והאורחות זוכים לחוויה של כייף ויופי יוצאת דופן.

pic4