אין כלת בת מצווה בלי זר על הראש !

למרות שאנחנו נמצאים היום בעידן של סמארטפונים ואינטרנט וכלות בת המצווה שקועות עמוק בשליחת אס.אמ.אסים והתחברות לעולם הדיגיטלי, עדיין מדובר בבנות עשרה, נערות צעירות שאוהבות גם, מעבר לכל החידושים וההמצאות את הטבע הצעיר, הבריא והתמים.

קשת לילדה 2

כאשר חושבים על בת מצווה יש היום אלף ואחד רעיונות וגימיקים של עשן, זיקוקים, לפידים, פיצוצים ופלאשים, אבל יש רק דבר אחד שבאמת מתאים לנערות בנות עשרה- צעירות, יפות וחמודות ומתאים לגילן הביולוגי ולא לסירנה של "העידן הדיגיטלי" הזה- פרחים. תנו להן פרחים.

קורסאז' הנו דוכן של תכשיטי טבע, שעורך בכל בת מצווה קבלת פנים מיוחדת במינה לכל נערה. אומניות הדוכן מכינות מפרחים כתרים על הראש, צמידים, שרשראות ועוד והופכות את כל הבנות ובעיקר את כלת בת המצווה לכלה מיוחדת במינה…

ניתן להזמין את הדוכן לאירוע בת מצווה, והוא יקשט את העלמות המתוקות ויעניק לאירוע שלהן את התמימות והטוהר של גיל בת מצווה, כשהפעם שום איפון לא יכול לרגש כמו פרח מושלם.

צמידים, זרים, שרשראות, סיכה מסרקיה לשיער … מה עוד ? תפליגו עם הדמיון ותקשטו עצמכן בפרחים. נערות ופרחים זה שילוב מנצח של חיים בריאים.

ניתן כמובן לקשט את כל האורחים מלבד את חברות כלת הבת מצווה, ואותה במיוחד לבדל בפרחוניות מיוחדת במינה שלא תהיה לאף אחת מלבד, כי היא הכלה…