דוכן תכשיטי טבע – הגימיק לכל אירוע!

אתם מארגנים כנס בעבודה ? מסיבת הפתעה ? ימי הולדת. חגיגת 65 לסבא משולם ? מה יותר מיוחד ושמח מדוכן תכשיטי טבע. על טרנדים שמעתם ? טוב. ה הטרנד הכי מבוקש היום בכל אירוע.


די נמאס מהזיקוקים, ליצנים, בלונים. הטרנד הכי חם היום בכל אירוע זה דוכן תכשיטי הטבע קורסאז' שמחבר בין האורחים שלכם לבין הטבע באופן מיידי, ויוצר נקודת מפגש פעילה, דינמית, צבעונית וריחנית בכל אירוע.

דוכן תכשיטי הטבע יקשט את כל האורחים שלכם, כל אחד על פי טעמו בצמיד, פרח בדש, כתר פרחים ועוד ליצירת מכנה משותף התורם לגיבוש ולאווירת השמחה. סוג של התחפשות שמקרבת בין האורחים והופכת אותם לשותפים ל…שבט.

בדוכן תכשיטי הטבע יצירות מופלאות הנעשות לנגד עיני האורחים, ועפ"י בחירתם האישית מפרחים וחומרי טבע, מהם ניתן לייצר תכשיט או קישוט כאוות נפשם.

המעורבות של האורחים ביצירת הקישוט תורמת לתחושת השייכות שלהם, והעובדה שהם מסתובבים עם קישוטים דומים לשל אחרים, יוצרת את הגיבוש הרצוי לאירוע דינמי, פעיל ומאוחד.

דוכן תכשיטי הטבע קורסאז' מתאים לאירועי כנסים קטנים וגדולים, לחגיגות הפתעה, ימי הולדת, ועוד ובעיקר לאנשים שחושבים שפרחים זה הטבע המושלם במיטבו.

הרבה פעמים היצירות שתקבלו מ"קורסאז'" ישמרו לאורך זמן ויזכירו לכם את החוויה ההיא, כי קישוט של קורסאז' זה כמו זר לכלה, שומרים אותו שנים…